
Що для цього потрібно? Крім ставка буде потрібно закупити обладнання, але це у випадку штучного житло риб. Знадобиться компресор, який буде насичувати воду киснем.
Для початку ідеальним вибором буде б/в агрегат вітчизняного виробництва. Очищення води здійснюється фільтрами, а для уникнення цвітіння води застосовують ультрафіолетові стерилізатори. Воду, яка надходить в ставок треба регулярно здавати на аналіз за загальними параметрами.
Природні водойми підійдуть для вирощування дешевих і невибагливих видів риб. Потрібно створення зливу води.
З чого почати? Попередньо слід ознайомитися з основами розведення риби. Після того, як обраний вид слід додатково розібратися з вимогами до ставка-обиталищу і з'ясувати методику вирощування і відгодівлі. Визначившись з видом риби і типом середовища проживання можна закуповувати малька. До дорослих особин виростає всього 30% мальків від загальної кількості, але це не заважає цьому бізнесу процвітати. У природних ставках рекомендується зробити спеціальний розплідник для підрощування риби. Звичайно, вигідніше вирощувати дорогі породи в басейнах (осетрові, форель). Особливу увагу варто приділяти температурі води і тримати в межах допустимого.
Продукцію збувають в ресторани, супермаркети і рибні лавки для подальшою роздрібного продажу. При ідеальних умовах час окупності близько року, якщо бути точним, перший дорослий виводок окупить всі витрати на організацію і старт бізнесу і почне приносити перші прибутки.
У рибному справі головне мати план дії і чітко слідувати правилам. Люди володіють терпінням досягнуто успіхів у цій сфері, незалежно від того, що конкуренція дуже велика. Час приділяється рибам мінімальне 3-4 години в добу, що є величезним плюсом. Якщо перераховані фактори не лякають початківця бізнесмена, можливо це його виграшний білет» і варто спробувати.
Комментариев нет:
Отправить комментарий