четверг, 5 марта 2015 г.

Заробляємо в Твіттері


Соціальними мережами користуються все більше і більше людей. Хтось заходить туди зрідка, хтось регулярно, а хтось "сидить" там постійно. Але в незалежності від того,скільки часу людина         проводить, читаючи пости в інтернеті,періодично в голову закрадаються думки про те, як заробити гроші, приміром: в Твіттере. Ну що ж - це цілком реально.
Ця мережа не лише активно набирає популярність, але і досить прибуткова для тих, хто хоче на ній заробити. Є і ще один нюанс. Для заробітку в Твіттере не треба мати ні яких спеціальних навичок.
Досить продовжувати займатися своєю улюбленою справою: читати твітты, ретвітить вподобані пости і писати свої власні.

Як заробити гроші в Твіттері

Заробіток в Твіттері можна отримати, використовуючи спеціальний сервіс. За що ж вони платять користувачам Твиттера? Як вже було  сказано вище, за ті самі речі, якими користувач цієї мережі і так займається :
ретвіт певних постів;
читання певного користувача;
відправка твіта з якого-небудь сайту.
Подібні сервіси в інтернеті знайти не складно - їх багато. Але, як мовиться, не усі йогурти однаково корисні. Є, нажаль, випадки  відвертого "кідалова" і невиплати зароблених грошей. Нижче приведені надійні і перевірені сервіси, які реально платять користувачам за їх роботу в Твіттері :
Twite
Взаємний PR 'чик;
Поштовики: Wmmail, Seosprint, Profitcentr.

Тепер варто розібрати кожного з них детальніше.

Сервіс Twite
Це перша рекламна біржа в Твіттере. Щоб почати  заробляти за допомогою цього сервісу навіть не треба проходити процедуру реєстрації. Досить клікнути на кнопку "Почати працювати", вибрати кнопку "Блогер" і натиснувши на кнопку "Твіттер" увійти до сервісу за допомогою реєстрованих даних аккаунта в Твіттере.
Дійсно, все дуже просто. Twite платить за два види операцій :
розміщення твіта з рекламою;
фоловінг кого-небудь.
Правда, в правилах прописані досить жорсткі обмеження.
По-перше, в день не можна публікувати більше 10 рекламних твіттів. По-друге, рекламні твіти повинні займати не більше 20% їх загальної кількості. По-третє, не рекомендується публікувати два рекламних твіта поспіль. Тобто, кожен рекламний твіт треба розбивати 3-4 власними постами.
Позитивні моменти:
досить високі розцінки в порівнянні з іншими сервісами ;
можливий автоматичний фолловінг, тобто функція "стати читачем". При цьому ціну за цю операцію можна встановлювати самостійно.
Аккаунт можна одночасно прив'язати до Facebook і отримати додаткових доход від лайків.
Негативні моменти:
обмежена кількість рекламних твітов на добу;
В принципі заробити тут на одному аккаунті можна не так вже багато. .Та і часу займає мало: хвилин 20-40 в день.

Взаємний PR 'чик

Спочатку цей сервіс працював тільки для заробітку ВКонтакте, тому реєстрація в ньому здійснювалася тільки через аккаунт саме цієї соціальної мережі. Зараз цей сервіс дозволяє також заробляти в Твіттере і не лише. Доступні для заробітку через нього ще Facebook і YouTube. Зареєструватися в  сервісі просто, досить вбити адресу електронної пошти і придумати пароль.
Позитивні моменти:
Крім того, що заробляти можна не лише в Твіттере, у цього сервісу є безліч інших плюсів. Приміром:
зрозумілий і простий інтерфейс;
велика кількість різних завдань, які можна виконувати без обмежень (на відміну від Twite.ru);
додаткове і безкоштовне розкручування власної групи ВКонтакте;
різні конкурси для користувачів (і щоденні, і щомісячні).
Негативні моменти:
головний мінус - низька ціна за твіт. Та зате паралельно можна заробляти на інших соцмережах.
Сервіс насправді хороший в усіх відношеннях.

 Поштовики

Але краще всього для заробітку в Твіттере підійдуть так звані поштовики. Вони пропонують безліч завдань для отримання прибутку від цієї мережі і не лише від неї. І заробити можна непогано: $100 в місяць – цілком реальна сума.
Найбільш прийнятні для роботи всього три поштовики:Wmmail, Seosprint і Profitcentr.
Wmmail - найбільш оптимальний для заробітку в Твіттере. Проте, щоб приступити до роботи через цей сервіс треба мати рахунок на WebMoney. Зареєструвавшись в сервісі за допомогою аккаунта в цій платіжній системі, потрібно в лівому меню вибрати розділ "Завдання", а потім -"Голосування". Далі все просто: вибираємо завдання за смаком і заробляємо.
Seosprint.
 В принципі, така ж система що і Wmmail, тільки з іншим дизайном і оплатою в рублях, а не в американських доларах. Також відрізняється від Wmmail тим, що він не зав'язаний на WebMoney. Виведення засобів можна проводити і через інші системи. Реєстрація в системі досить проста, і пройти її самостійно - не складно.
Profitcentr. 
Нічим не гірше за двох інших поштовиків. Побудований сервіс за такою ж схемою, що і Wmmail, включаючи реєстрацію через WebMoney.
Позитивні моменти:

  • велика кількість завдань для Твіттера;
  • висока вартість замовлень;
  • відсутність жорстких вимог до тві-аккаунту;
  • невелика сума для виведення засобів.

Негативні моменти:
а ось мінусів поки що не спостерігалося. Принаймні, у вище згаданих трьох сервісів.

От і всі основні сервіси для заробітку в Твіттері. Є,зрозуміло, і інші. Але ті, про які було розказано, перевірені і найбільш надійні. Заробітки з їх допомогою не дуже великі, але це з одного твіт-аккаунта. Але якщо використати декілька (а краще декілька десятків)облікових записів в Твіттере і  підключити інші соцмережі, то сума може вийти дуже навіть пристойна.


Можливо вам буде цікаво:заробіток в YOUTUBE

Комментариев нет:

Отправить комментарий